Video 4

“Moc chci za sebe a předpokládám za většinu frekventantek poděkovat za nádherný víkend!Sama vím, že starostí a zařizování pro tolik lidí není legrace. Vybralas nádherné prostředí, nejen pro bydlení ale i pro toulání se okolím! Jestli některé ze zúčastněných jogínek neděkují, věř, že sdílí můj názor! Děkujeme”

Video 3

Hodiny jógy s Vladkou mi velmi vyhovují, jelikoz má osobní přistup a věnuje se ruznym problematikám zdraví. Byla jsem zacatecník a proto jsem bula vdecna za zpetnout vazbu, pokud jsem nějakou pozici nedělala tak, jak má byt. Po pul roce jsem pocítila velkou úlevu od bolesti zad, kterou trpím díky sedavému zamestnani a zlepšilo se mi také držení těla.

Video 1

“Jóga i shiatsu navrací člověka zpět k sobě samému. Vlaďka je na této cestě neuvěřitelně laskavým a kouzelným průvodcem. Její učení a vedení dokáže měnit pohled na svět, který se tak stává mnohem lepším místem pro nás všechny. Za to jí patří a vždy bude patřit můj velký dík… “

The Best Part of My Day!

“Mauris accumsan nulla vel diam. Sed in lacus ut enim adipiscing aliquet. Nulla venenatis. In pede mi, aliquet sit amet, euismod in, auctor ut, ligula. Aliquam dapibus tincidunt metus.”

Love Your Classes

“Vestibulum sed ante. Donec sagittis euismod purus. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.”

The Best Part of My Day!

“Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Vestibulum iaculis lacinia est. Proin dictum elementum velit. Fusce euismod consequat ante. Lorem ipsum dolor sit amet.”