Praxi gravid jógy považuji za dar z NEBE, je úžasné být nápomocna nastávajícím maminkám.Účastnit se jejich pozvolné proměny ženy v matku.Jsem opravdu vděčná za tuto přítomnost a důvěru, se kterou se na mě nastávající maminky obracejí.Za ty roky jich bylo opravdu mnoho.

Myslím, že první klientka přišla někdy před 13 lety. Dříve jsem se převážně věnovala cvičení, tedy tělu.Postupně se ukazovalo, ze zpětných vazeb, že stejně důležité je nastávající maminku podpořit i po psychické stránce, pomoci ji překonat obavy z porodu, naučit se vizualizacím, dechovým a relaxačním technikám a spousty
dalších věcí.

Tak pomalu vznikl ucelený předporodní balíček technik, který nabízím na naší první schůzce, kde společně hledáme vzájemné naladění.

Obsah lekcí:

Základem je úvodní konzultace, kde spolu vytvoříme obsah našich setkání.

Sestavy ásán konkrétně pro Vás. Masáže, péče o tělo, relaxační techniky, poradenství pro dobu těhotenství i dobu po porodu.

Kurz je vhodné zahájit od 14. týdne těhotenství, tedy od druhého trimestu.

Jóga po porodu

Lekce pro maminky po ukončeném šestinedělí. Ásany podporující zavinování dělohy, zpevnění celé svalové soustavy včetně pánevního dna. Hlavní výhodou je, že si můžete vzít své miminko s sebou přebalit jej nebo nakojit.

Mohu Vám poradit, jak pečovat o své tělo po porodu, stravu při kojení a podobně.

9 důvodů proč cvičit  gravid jógu

  1. komunikace s miminkem
  2. vnímání vlastního těla
  3. vnitřní harmonie
  4. zlepšení nálady
  5. pomáhá s otoky, zácpou, bolestmi v zádech či pálením žáhy
  6. zpevnění těla
  7. větší přísun kyslíku díky správnému dýchání
  8. vyrovnání hormonální hladiny
  9. A v neposlední řade příprava na hladký porod

Chtěli by jste vědět více?